Центр підготовки ІТ фахівців ActPro

Перший та єдиний в Одесі центр підготовки ІТ фахівців, який навчає з нульового рівня та готує студента до успішного проходження співбесіди.

Багаторічний досвід

Успішно навчаемо ІТ фахівців з 2015 року.

Живе навчання

Online та offline навчання з професіоналами-практиками

Працевлаштування

Співпрацюємо з ТОПовими ІТ компаніями

Основні напрями навчання на наших курсах:

Початок навчання 30 серпня
14
Залишилося місць
Початок навчання 20 вересня
14
Залишилося місць
Початок навчання 15 серпня
14
Залишилося місць
Початок навчання липень
14
Залишилося місць
Початок навчання серпень
14
Залишилося місць
Початок навчання серпень
14
Залишилося місць
smm
Початок навчання серпень
14
Залишилося місць
6
Початок навчання серпень
14
Залишилося місць

Допомагаємо здійснити мрію!

Микита Фельтов директор ActPro

Добрий день! У цей непростий час для України наш навчальний ценр продовжує працювати. ІТ сфера не припинила свою роботу в пандемію COVID-19, також продовжує працювати і у війну. На даний момент ІТ компанії гостро потребують нових кадрів. Не втрачай можливість отримати перспективу та високооплачувану професію, з можливістю працювати віддалено з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Завдяки нашим викладачам-практикам цей шлях буде максимально комфортним і швидким. Потрібо більш детальна інформація? Залишай заявку на сайті або пиши в будь-який зручний месенджер. Для військовослужбовців ЗСУ у нас діє спеціальна пропозиція.

Після закінчення навчання ми направляємо на співбесіду в IT-компанії (які є нашими партнерами), за його результатами Ви зможете працевлаштуватися до них.

Наші викладачі:

Андрій Гаєвский​
QA Lead в Digitally Inspired​
Викладач курсу Тестування ПЗ
Дмитро Боєвець
DevOps engineer.
Викладач курсу DevOps та Системне адміністрування
Вікторія Захарова
HRBP/Lead IT recruiter Nayax Retail
Ведуча тренінгу Працевлаштування в ІТ
Antonina
Антоніна Колесникова
Викладач ангійської мови з 23-річним стажем. Викладач англійської мови для IT
Євген Хван
Quality Assurance Test Engineer - AB Soft.
Викладач курсу Тестування ПЗ
В’ячеслав Басаджі
QA Engineer-SANDBX.
Викладач курсу Тестування ПЗ
Микита Маковський​
Owner в Marsi agency.
Викладач курсів SMM та Інтернет маркетинг
arutin
Володимир Арутін
Senior QA Engineer в AB Soft
Викладач курсу Тестування ПЗ

Відгуки наших студентів

Очень хороший курс Manual QA, отличный преподаватель Ольга и преподаватель по английскому Антонина. Структурировано дается вся необходимая теория + практические навыки, интересные и полезные домашние задания. Очень удобно, что занятия проводятся и онлайн и оффлайн одновременно + есть в записи. Получил оффер в очень хорошую компанию еще не окончив курс. Небольшой совет: курсы это супер, они дают направление, но необходимо еще много работать и углубляться в некоторые темы самому (в интернете куча дополнительной инфы) 😊👍

Всем доброго времени суток! Вот-вот закончила курс по тестированию ПО. Хочу поблагодарить школу ActPro за помощь в приближении к моей юношеской мечте – попасть в IT. Пишу это уже после получения своего оффера (тестовое задание я начала делать еще при занятиях). Я расплакалась когда получила его. Спасибо вам за эти эмоции! Хочется поблагодарить всех за этот пройденный путь – Никиту Фельтова (директора) за гибкую организацию расписания занятий, Олю Лавриненко (нашего друга и наставника) за ценные знания, Антонину (преподавателя по английскому) за веселые уроки и рекрутера Викторию Захарову за полезнейшие советы по оформлению резюме. Если бы не карантин, хотелось бы взять вас всех в охапку и крепко обнять! Процветания вам =)

Всем доброго времени суток, спасибо курсам ActPro за квалифицированное обучение, за хорошие технические знания и профессионализм преподавателей, после окончания курсов сразу трудоустроился)

200x200_444440

Закінчила курс QA у вересні 2020 року. Вже надійшла пропозиція про роботу. Враження про курс позитивне. Викладач Андрій Гаєвський, виходячи зі свого багатого практичного досвіду, давав саме той матеріал, який знадобився для проходження співбесіди на позицію джуна. Підготовка на курсі тісно пов’язана з тими завданнями, які люблять ставити на інтерв’ю. Коротку технічну частину доступно, легко ті зрозуміло, навіть не для технаря давав Дмитро. Дійсно ємні та корисні заняття були з працевлаштування від Вікторії. Окреме спасибі Микиті за якісну та комфортну організацію всього процесу. Хочу наголосити також на доступність вартості навчання, порівняно з іншими навчальними центрами в Одесі. Рекомендую.