Курс SMM

Початок заняття:

1 серпня 2022

Дні навчання

Понеділок та четвер 17:00-19:00

Микита Маковський

Вартість курсу 5000 гривень (2 платежі по 2250 гривень)

Тривалість навчання 1,5 місяці.
* для закріплення за Вами місця в групі необхідно внести передоплату 500 гривень.

Досліджувані технології:

Facebook, Business Manager Facebook, Instagram, IGTV, Canva та інші)

Програма курсу:

Заняття 1. Social Media Marketing. Особистий бренд.

Просування фірми, бренду, продукту і т.д. у соц.мережах, з чим доведеться зіткнутися, які завдання Ви ставите, особливості поведінки у мережах. Стратегія присутності фірми у соціальних мережах. Створення портрета цільової аудиторії фірми, вивчення інтересів цільової аудиторії. Аналіз ніші та підбір платформи з високою концентрацією цільової аудиторії. Особистий бренд. Як стати авторитетом у своїй сфері. Вибір соціальних мереж для зростання особистого бренду, як виділятися серед конкурентів, підвищити впізнаваність та лояльність цільової аудиторії. Практика.

Заняття 2-3. Контент, який продає.

Який контент буває? Де і як використовуємо візуальний контент. Емоційний, навчальний, інформаційний контент. Адаптація контенту. Правильне використання СТА. Створення вірального та ситуативного контенту. Робота з негативом. Складання контент-плану. Важливість унікального контенту. Практика.

Заняття 4. Просування у Facebook.

Ключові можливості та функціонал Facebook. Створення бізнес сторінок, їх можливості. Залучення аудиторії та особливості подання інформації. Утримання аудиторії. Практика.

Заняття 5-6. Таргетована реклама.

Ви навчитеся налаштовувати рекламні кампанії у Facebook та Instagram, оцінювати їх ефективність, розподіляти бюджет та оптимізувати. Типи рекламних кампаній у Facebook та Instagram за цілями. Ads Manager та Business Manager Facebook. Принципи тестування ефективності креативів та аудиторій у рекламних кампаніях. Типи аудиторій для таргетингу. Методи налаштування націлювання. Відстеження ефективності та ремаркетинг. Практика.

Заняття 7-8. Особливості прасування в Instagram.

Залучення аудиторії в Instagram. Офеційні та неофеційні механізми реклами. Робота з хештегами, інстаграм-блогерами та інстаграм-пабликами. Конкурси в Instagram: джерело підписників та вирішення інших актуальних завдань. Інстаграм Stories, Прямі ефіри в Інстаграм, IGTV. Практика.

Заняття 9. Робота з візуальним контентом.

Робота з canva.

Базова постановка кадру під час фотографії та відео зйомки.

Базова обробка фото та видео.

Трендовий контент, пошук та підготовка до публікації.

Практика.

Заняття 10.

Доопрацювання Вашого пректу. Постановка завдань для копірайтера, дизайнера, таргетолога. Вручення сертифіката.

Після проходження курсу у Вас реалізований власний інтернет-проект у соціальних мережах, а також чітке розуміння та стратегія, що робити далі, щоб залучити клієнтів, масштабувати та розвивати буль-який бізнес у Facebook/Instagram.

* В програмі можливі зміни.

Іду вчитися

Освойте професію SMM за 1,5 місяці!

Початок навчання:

1 серпня 2022

Дні навчання

Понеділок та четвер 17:00-19:00

Никита Маковский

Курс складається з 10 занять по 2 години.

Вартість курсу 5000 гривень (2 платежі по 2250 гривень)

Тривалість навчання 1,5 місяці.
* для закріплення за Вами місця в групі необхідно внести передоплату 500 гривень.

Спілкуватися у чат боті.

Викладачі курсу:

Всі наші викладачі практикуючі спеціалісти з великим досвідом роботи у провідних IT компаніях. На найближчі 4 місяці вони стануть для Вас не лише викладачами, але й друзями – наставниками.

6 років тому (у 2016 році) я вперше познайомився з маркетингом, починаючи роботу з Facebook. Після успішного старту в цій сфері я в 2017 році створив агенство MSPARIM, яке пропрацювало до 2020 року. Після мого відходу, ця компанія перейменована на “ Shapoval Agency ”.
Проаналізувавши всі слабкі та сильні сторони минулого формату, я зхотів посилити ефективність роботи та створив команду Marci Agency, яка працює дистанційно, включаючи фахівців зрізних країн. Фахівці нашої команди працювали з такими брендами, як:
Група компаній комплексу NEMO (готель, дельфінарії, фітнес, дельфінотерапія);
Бренди одягу One By One та Giardini;
Мережа готелів Valletta Group у Коблево;
Мото бренди Geon, Benelli та MyBro;
Медичні центри (Перший медичний центр Телі-Авіва, онкологічна клініка Варта у Києві);
Фітнес клуб Вертикаль;
Одеська Юридична Академія;
ЖК Пространство та ЖК Калейдоскоп;
Курси Go English.

Микита Маковський

Owner в Marsi agency

HRBP/Lead IT recruiter Nayax Retail

Робота з людьми із 2010 року. Робота IT з 2016 року. Викладач з 2018 року (коуч з працевлаштування, курс Рекрутинг з нуля). Чим можу бути корисна? Постановка стратегії пошуку роботи, планування, допомога у написанні резюме, підготовка до співбесіди, допомога у зміні професії, напрямі навчання, вибору курсів.

Вікторія Захарова

Ведуча тренінгу Працевлаштування в IT

Поширені запитання.

Думаємо, що так, якщо Ви приділятимете заняття не менше 8 годин на тиждень, виконувати домашні завдання та спілкуватися з Вашим наставником. Тоді за 1,5 місяці Ви зможете освоїти навички smm-спеціаліста, зберете портфоліо проектів та почнете свій шлях у професію.

Для старту достатньо мати закінчену середню освіту та можливість займатися не менше 8 годин на тиждень.

Можна, для закріплення за Вами місця в групі до початку навчання необхідно внести 500 гривень, потім 2250 гривень на першому занятті та залишок 2250 на шостому занятті.

Ми надаємо відео запис кожного заняття, також у Вас буде доступ до конспекту занять та інших матеріалів курсу.

Для проходження курсу не потрібно мати понад сучасний комп’ютер або ноутбук. Вимоги до комп’ютера для навчання на курсі: оперативна пам’ять від 4 Gb, процесор intel core i3/i5/i7, бажано не старше 3-го покоління (або аналоги від AMD), вільне місце на жорсткому диску близько 20 ГБ, операційна система на Ваш смак:)
Windows/Linux/MAC.

Всі наші викладачі це практикуючі фахівці рівня не нижче за Senior, з досвідом роботи від 5 років та працюють у провідних компаніях.

Ви можете зв’язатися з нашим адміністратором, заповниши форму на сайті, також зателефонувати за будь-яким з контактних номерів, які вказані на сайті, написати в будь-який месенджер, вказаний на сайті, також при можливості Ви можете приїхати до нас в офіс для обговорення всіх деталей курсу. Запросити рахунок на передоплату курсу можна і в online.

Після закінчення курсу Ви будете вміти:

Після закінчення курсу Ви отримуєте сертифікат, який котирується на ІТ ринку України.

Після закінчення навчання ми направляємо на співбесіду в it-компанії (які є нашими партнерами), за його результатами Ви зможете працевлаштуватися до них.

Чому наші студенти роблять стрімку кар’єру у ІТ індустрії:

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Викладацький склад складається з професіоналів – практиків, які працюють у провідних ІТ компаніях України понад 5 років, з рівнем Senior/Lead.

РЕПУТАЦІЯ

Наш досвід викладання SMM 7 років. Нас знають та поважають роботодавці. Наших студентів більшість ІТ компаній раді бачити у рядах своїх співробітників.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Повністю готуємо до успішної співбесіди. Успішних випускників відправляємо на співбесіду до ІТ компанії.

ТЕХНОЛОГІЇ

В даному курсі ми вивчаємо такі технології: (Facebook, Business Manager Facebook, Instagram, IGTV, Canva та інші).

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Доступна вартість навчання та лояльна система оплати курсу. Ми вивели та дотримуємось формули: доступна ціна = високу якість навчання.

ПРАКТИКА

Практика складає 70% та проходить на робочих проектах. Даємо не лише теоретичні знання, ми випускаємо затребуваних висококваліфікованих спеціалістів.

Відгуки

Коли ти вирішуєш працювати сам на себе, найгостріша проблема — це нестача клієнтів. Щоб її вирішити я пішла на курси смм, адже всі ми там сидимо дні безперевно. Перед тим як прийти в актпро я пройшла 3 безкоштовних майстер-класів у різних курсах, де обіцяли навчити базовим налаштуванням реклами, але як завжди тільки обіцянки та продаж своїх курсів, довіри до таких курсів немає. На курсах актпро все було серйозно, чітка програма, практика з 2 заняття, особиста участь викладача в налаштуванні моєї реклами, відгукувався на мої запитання навіть у вихідні дні, навчив налаштовувати різні види реклами, залучати і утримувати підписника на своїй сторінці і взагалі закохав мене у просування в соц.мережах. Я вдячна курсам актпро за допомогу в пошуку нових клієнтів, я заряджена на просуванні своїх послуг як ніколи!
Єлизавета
Designer
Нещодавно закінчила курси smm і хочу подякувати. Микита давав інформацію зрозумілою мовою, показував на прикладах, домашку розбирав ретельно, відповідав на всі запитання. Я освоїла професію smm спеціаліста та вже налаштувала рекламу 2 клієнтам. Я працюю з дому і дуже рада, що не потрібноходити в офіс і працювати на нудній роботі. Вчитися мені сподобалося, шкода, що час швидко пролетів.
Марія
SMM-спеціаліст
Я блогер і мені необхідно було розвивати свій блог і збільшувати кількість підписників, з цією метою я прийшов на курси. Я отримав величезний обсяг необхідних мені знань та навичок. Також я прийшов за контентом, за новим поглядом на свій блог. За результатом: налаштував таргет, зростання підписників в 2 рази, впроваджую нові ідеї, по-новому запакував свій блог. Відміннв курси, рекомендую.
Олександр
Блогер

Допомогаемо здійснити мрію!

Адреса:
Одеса вул. Базарна, 63 9-й поверх офіс 912
Телефон:
+38 (050) 492-21-86
+38 (068) 825-01-56
+38 (096) 521-52-81
Skype:
nikitafeltov
Email:
actproodessa@gmail.com 

Спілкуватися у чат боті.