О Нас

Наш центр підготовки ІТ фахівців працює на ринку ІТ послуг вже 7 років. За цей час у нас з’явилися певні досягнення:

розроблено актуальну програму навчання, що відповідає вимогам ІТ компаній (регулярно оновлюється);

ми вивели і дотримуємося формули: доступна ціна = висока якість навчання;

ми не тільки даємо знання, але й пояснюємо як стати затребуваним висококваліфікованим фахівцем;

мотивуємо на саморозвиток та самонавчання;

ІТ компанії із задоволенням беруть на роботу наших випускників;

ми відкриваємо світ нових можливостей.

Про працевлаштування

Ну а результатами наших старань є наші студенти, які успішно працюють у різних ІТ компаніях. На сьогодні ситуація така: студентів із групи працевлаштовують у перші місяці після закінчення курсу. Працевлаштовані студенти — 60%, у решти людей процес працевлаштування затягується. Причини можуть бути різні: від нестачі мотивації (або просто спрацьовує звичайна лінь) до нестабільної ситуації на ринку. Але той, хто шукає, той завжди знайде, ця істина підтверджується на практиці, але необхідно терпіння та активно чекати.

Наша концепція: Передача актуальних знань та навичок із “рук у руки”. Ця концепція передбачає певний вид наставництва: професіонал-практик навчає Вас тому, з чим він стикається щодня, навчає лише тим технологіям, які використовуються в роботі, нічого зайвого. Також викладач, який проводить технічні співбесіди і ІТ компанії, зможе підготувати студента до успішного складання такої співбесіди, розповість про нюанси даної професії та підкаже, як обійти гострі кути молодому фахівцю.
Ми не обіцяємо золоті гори, не працевлаштовуємо, але всіляко спираємо і готуємо до працевлаштування, цей непростий шлях, навіть з нашою підтримкою, Вам доведеться пройти самим, такою є сувора правда нашої реальності. І не вірте тим, хто намагається Вас обдурити, обіцяючи всі блага потім, за Ваші гроші зараз. Сьогодні ситуація така: ІТ-компанії, знаючи про свої переваги, проводять жорсткий відбір кадрів, і залишать за собою право вибору. Тому працевлаштовуються лише ті студенти, які відповідають їхнім вимогам і про жодне “співробітництво” мови бути не може. Є тільки один надійний спосіб — сподіватися на себе, свої знання, досвід та навички, тому отримайте нові технології, займайтеся саморозвитком, стежте за нововведеннями і будьте в курсі нових розробок. Ми готові допомогти Вам розпочати цей цікавий і захоплюючий шлях у нову спеціальність, а якщо у Вас виникнуть питання, завжди готові на них відповісти!
Наша місія: успішний випускник має отримати гідне робоче місце у ІТ-компанії з можливістю реалізації отриманих знань та потенціалу. Декілька слів про те, як ми сприяємо у працевліштуванні. Після закінчення курсу ми запрошуємо HR менеджера, що працює в ІТ-компанії, вона проводить коуч “ефективний пошук роботи”, де дає актуальні поради та рекомендації, навчає різним поведінковим стратегіям, вчить як правильно скласти резюме, як шукати приховані вакансії, проводить репетицію співбесіди та багато іншого. Також коли студенти успішно складають іспит вона збирає їх резюме, з метою розміщення їх у базі ІТ-компанії і коли виникає потреба у фахівця даного рівня, вона чи її колеги пов’язуються з потенційним кандидатом. Студентів, які показали високі результати на іспиті, HR менеджер рекомендує своїм колегам, які працюють в інших ІТ-компаніях.
Наприкінці навчання та протягом 4 місяців ми інформуємо студентів та випускників про відкриті вакансії та надаємо консультацію, як підготуватися до співбесіди на певну вакансію.
Інформуємо про проходження наступних заходів:
– Ярмарок вакансій;
– В презентації компаній-роботодавців;
– Лекції, семінари, майстер-класи, тренінги;
– Додаткове безкоштовне навчання.