10 ознак жахливого SMM — фахівця

Просування в соцмережах не приносить швидких результатів. Потрібно розробити cтратегію, контент-план, вивчити ЦА, дізнатися про всі тонкощі бізнесу. А лише потім впроваджувати це все в роботу. Поганий SMM-щик нічого цього не роблять. Якщо Ви побачите те, що ми перерахуємо нижче, то SMM-фахівець пудрить Вам мізки.

Надмірно швидке зростання числа передплатників

З ранку раніше, заходьте Ви на сторінку Вашої компанії у “Facebook”, а там краса! Замість вчорашніх 150 передплатників красується цифра 5000. Який хороший SMM-щик відразу видно працює. Насправді це жахлива ознака. Він просто накрутив передплатників, і нічого більше. А стверджує, мовляв, ось яке добре виконано роботу. У чому тут проблема.
По-перше, від куплених передплатників немає профіту. Вони не зацікавлені у Вашому продукті або послугах.
По-друге, дміністрація “Facebook” стежить за такими речами. Наслідки можуть бути аж до бана.
По-третє, будь-який користувач може перевірити кількість накручених сервісів. І така інформація може коштувати Вам потенційних клієнтів. Передплатників за допомогою

Підозрювальна активність у групах

Купити можна не лише підписників, а й лайки з коментарями та репостами. Але поведінка реальних людей і проплачених докорінно відрізнятиметься. Як реагують друзі на Ваші посади на особистій сторінці? Хороша фотка збирає море лайків та коментів, банальний репост майже не дає відгуку. Це нормальна жива поведінка реальних людей. Тепер переносимо до групи Вашої компанії. Там працюють ті самі закони. А от якщо всі записи збирають рівно 20 лайків, 5 коментарів і 3 перепоста, та ще й від тих самих людей — значить, щось не так. Перевірити це легко: коментарі будуть не в тему, а якщо відвідати сторінки тих, хто лайкнув/постраждав, Ви виявите типові фейкові профілі з лівими фото, дивними друзями та відсутність інформації про себе. А через пару днів замість аватарок красуватимуться заблоковані акаунти.

Некорисний контент

Контент-основа SMM. Ми багато разів писали про це, але повторимо ще: контент має бути корисним, регулярним та спрямованим на Вашу цільову аудиторію. Користувачі отримують відповіді на конкретні питання, вирішують свої проблеми, дізнаються щось нове — все це завдяки змісту постів. Саме за рахунок цього йде приріст передплатників, з’являються лояльні клієнти і, зрештою, йде трафік на сайт, замовлення та гроші. Поганий SMM-фахівець постить часто, багато і не по ділу, тобто спамить. Кілька записів на день — не проблема. Проблема в тому, що цей контент — ні про що. Група швидко перетворюється на смітник. Жодного інтересу для підписників інформація представляє

“Я все зроблю сам”

SMM-щик, який заявляє таке, повинен бути звільнений. Хороший спеціаліст з просування запросить максимум інформації про Ваш бізнес. Він скрізь пхатиме свій ніс, діставатиме менеджерів і керівництво.

Залишити коментар

Останні новини

Запишись на цей курс вже зараз!

  Замовлення та оплата курсу

  Заповніть поля для запису на курс та натисніть кнопку “Далі”

   У наступному вікні відкриється сторінка сайту банку для оплати. Ми зв’яжемося з Вами для підтвердження платежу

   Замовлення та оплата курсу

   Заповніть поля для запису на курс та натисніть кнопку “Далі”

    У наступному вікні відкриється сторінка сайту банку для оплати. Ми зв’яжемося з Вами для підтвердження платежу