The English Channels: YouTube канали для вивчення англійської

Наші викладачі англійської мови склали список перевірених каналів, які підійдуть тим, хто вивчає мову.

EF podEnglish.

Короткі відео, згруповані за рівнем володіння мовою. Дуже зручний формат, що дозволяє займатися будь-де та будь-якої миті.

Listen and Read Along

Повністю відповідає назві: слухайте та читайте, стежачи за текстом за виділеним словом. Дозволяє покращити вимову та інтонування, паралельно звернути увагу і на структуру речень.

TOEFL TV

На каналі зібрані найрізноманітніші поради щодо вивчення англійської мови та підказки щодо проходження самого Test of English as a Foreign Language.

English with Jennifer.

Власник каналу – ідельний вчитель для тих, кому потрібно навчитися, наприклад  читати новини. Канал поділено на тематичні плейлисти, що поєднують добірки нових слів за темами, нюанси граматики та вимови.

Teacher Phil.

Відео на каналі згруповані в плейлисти, орієнтовані на різні групи студентів: англійська для початківців та просунутих, бізнес-англійська, ідіоми тощо. Окрема група присвячена рятуванню від американського акценту, а загалом вчитель Філ допомагає розібратися, зокрема, й у досить складних лінгвістичних тонкощах.

VOA Learning English.

Канал Voice of America — «Голос Америки» — представляє світові новини та телевізійні лайфстайл – сюжети. Головна відмінність від програм, орієнтованих на носіїв мови – провідні та кореспонденти VOA говорять на 33% повільніше, що значно полегшує розуміння. Занурення в поточну новину дозволяє швидко поповнити словниковий запас актуальною лексикою. Є на каналі і власне навчальні курси та матеріали.

BBC Learning English’s Channel

Канал BBC може запропонувати багато чого. Тут навіть є «Сусіди» (The Flatmates) — мильна опера, створена спеціально для вивчення англійської. З її допомогою можна, зокрема, чудово розширити запас ідіоматичних виразів.

Залишити коментар

Останні новини

Запишись на цей курс вже зараз!

  Замовлення та оплата курсу

  Заповніть поля для запису на курс та натисніть кнопку “Далі”

   У наступному вікні відкриється сторінка сайту банку для оплати. Ми зв’яжемося з Вами для підтвердження платежу

   Замовлення та оплата курсу

   Заповніть поля для запису на курс та натисніть кнопку “Далі”

    У наступному вікні відкриється сторінка сайту банку для оплати. Ми зв’яжемося з Вами для підтвердження платежу