Платне vs безкоштовне навчання

Безкоштовне навчання:

Перегави

+ Відсутність фінансових витрат. Напевно, найвагоміший плюс. Єдине, що Вам треба буде пожертвувати — свій час.

+ Величезний вибір тем і форматів. Дуже багато тренерів та курсів пропонують відкриті уроки, уривки лекцій, книг, блоги, майстер-класи — стільки всього, що очі розбігаються. Є й відео формат, книги, подкасти.

Недоліки

– Багато неякісного матеріалу. Кількісно є з чого вибрати, але часто страждає на якість, тому що безліч блогів — це не завжди обдуманий копіпаст з інших ресурсів. Багато застарілої інформації.

– Безсистемність. Зазвичай безкоштовні матеріали не зможуть допомогти крок за кроком освоїти теми. З якогось питання може бути багато корисного матеріалу, а з якогось знайдете лише кілька статей. Та й незрозуміло з чого починати, як краще збудувати свою програму навчання.

– Відсутність зворотного зв’язку. Якщо у Вас виникнуть питання під час навчання, то на них ніхто не зможе відповісти.

Загальний висновок!

Безкоштовні курси допомагають тримати себе в тонусі, коли тільки починаєте освоювати професію. Але якщо у Вас вже є досвід та знання, доведеться шукати щось довше, тому що фахівці рідко просто так діляться поглибленими професійними навичками. Так що якщо Вам потрібні ази — це відмінний варіант, щоб зрозуміти, а чи правда Ви хочете розвиватися в обраній сфері, яких базових знань Вам не вистачає для, наприклад, успішної зміни діяльності.

Платне навчання:

Переваги

+ Структурована інформація. Усі матеріали розкладено на теми, вони створюють єдину схему від початку навчання і до кінця. Ви бачите прогрес, відчуваєте, що рівень знань зростає. Те, що на безкоштовних курсах дають поверхово, на платних розкажуть у повному обсязі.

+ Зворотній зв’язок. Ваш ментор буде відповідати на всі запитання, так що зможете роз’яснити для себе будь-які нюанси набагатошвидше, ніж гугля і переходячи з одного посилання на інше. Тим більше, що в нього вже є практичний досвід і можна отримати відповідь, яка базується не тільки на теорії з підручників.

+ Професійна цінність.Після платних курсів Вам видадуть сертифікат, з яким можна буде влаштовуватися на роботу. Ви підвищите свою цінність як фахівця, пройшовши курси підвищення кваліфікації.

Недоліки

– Ціна. Іноді цінник на курси дуже кусається, тому треба виважено підходити до вибору програми навчання, щоб не пустити гроші на вітер.

– Складність у пошуку. У хороших курсів завжди черга з бажаючих до них потрапити, тому треба стежити за оголошеннями наборів.

Загальний висновок!

Платні курси підійдуть тим, хто хоче поринути в тему глибоко, отримати раду від практикуючих фахівців або націлений на зміну сфери діяльності.

Залишити коментар

Останні новини

Запишись на цей курс вже зараз!

  Замовлення та оплата курсу

  Заповніть поля для запису на курс та натисніть кнопку “Далі”

   У наступному вікні відкриється сторінка сайту банку для оплати. Ми зв’яжемося з Вами для підтвердження платежу

   Замовлення та оплата курсу

   Заповніть поля для запису на курс та натисніть кнопку “Далі”

    У наступному вікні відкриється сторінка сайту банку для оплати. Ми зв’яжемося з Вами для підтвердження платежу