Роман Савін. “Тестування Дот Ком, або Посібник із жорстокого поводження з багатими в інтернет стартапах”.
Почати краще з цієї книги, оскільки читається на одному диханні, дуже легка та захоплююча. Але найголовніше, дає базове уявлення про найважливіші процеси.
Святослав Куликов. “Тестування програмного забезпечення. Базовий курс”
Ця книга складніша, зате чудово доповнить отримані раніше знання. Тут досить багато термінології, яку необхідно зрозуміти — до речі, вона знадобиться під час проходження співбесіди на позицію QA.
Сем Канер, Джек Фолк “Тестування програмного забезпечення”
Як жартують багато тестувальників, Канер — це до певної міри “Біблія тестування”, дуже давно написана бо істини не застарівають. Прочитати буде складно, тому що нудно (хоч на укр, хоч на англ), але якщо подужаєте — повагу і шану, а також гарне уявлення про те, що взагалі роблять люди в розробці ПЗ, і де там зокрема тестувальники.
Lee Copeland. “A Practitioner’s Guide to Software Test Design”
Книга-тренінг англійською, але читається дуже легко. Наприкінці кожного розділу можна знайти завдання для самоперевірки. Кращий посібник з тест-дизайну. Крім цього, ви знайдете зрозумілий опис технік тестування, доповнений простими та життєвими прикладами.
James Whittaker. “Exploratory software testing”
Ще одна чудова книга англійською. Вона допоможе новачкам не шукати баги на удачу, а застосувати певний, грамотний підхід. Але вона підійде також більш просунутим тестувальникам. Книга відкриває тестування з нового боку і допомагає позбутися ефекту замиленого погляду.
Центр підготовки ІТ фахівців ActPro надасть всі необхідні знання для працевліштування за цією спеціалізацією.
Залишити коментар